Шағалалы ауылының ЖОББМектебінің "ЕРІКТІЛЕР ТОБЫ"

15.05.2023

Шағалалы ауылының ЖОББМектебінің "ЕРІКТІЛЕР ТОБЫ" 9 мамыр ЖЕҢІС КҮНІ қарсаңында өздерінің кезекті жұмысын атқаруда. 9 "б" сыныбының оқушыларының арасында "ЕРІКТІЛЕР ТОБЫ" жиналып еліміздің ардагер зейнеткерлері Нигманова Раиса Ивановна мен Трифонова Маргарита Николаевнаға барып өз көмектерін көрсетіп, қолғабыс жасады. Азын-аулақ тағамдар апарып зейнеткерлерді бір қуантты.
В преддверии ДНЯ ПОБЕДЫ, 9 мая, «ВОЛОНТЕРСКАЯ ГРУППА» КГУ "ОШ села Шагалалы" выполняет свою очередную работу. «ВОЛОНТЕРСКАЯ ГРУППА» собралась среди учащихся 9 «б» класса, классный руководитель Нурмагамбетова Г.Б. и посетили пенсионеров-ветеранов Раису Ивановну Нигманову и Маргариту Николаевну Трифонову и оказала им помощь, порадовав их.